V e-mailu s potvrzením rezervace stiskněte text "change booking" do 24 hodin před odplutím. Následně můžete editovat svojí plavbu. Případný přeplatek vám bude vrácen na platební kartu.

V případě nevlídného počasí (déšť, silný vítr) vás budeme kontaktovat a domluvíme náhradní termín, případně zrušení plavby a navrácení plné částky. Pokud se rozhodnete rezervaci zrušit z dalších důvodů, je nutné nás informovat, alespoň 24 h před plánovaným termínem plavby.

Ano! 5 vzorků vína se rovná 350 mililitrům. Samozřejmě můžeme připravit a nachladit více lahví, pokud nás dopředu informujete. Některé lahve z vinného lístku je možné zakoupit a vzít s sebou.

Samozřejmě, obzvláště plánujete-li privátní plavbu. Servírovací stolek je poměrně malý, určený spíše pro menší občerstvení – sýry, kanapky.

Vynasnažíme se vyladit výběr hudby a hlasitost podle vašeho přání. Pokud plánujete privátní plavbu, napište nám váš preferovaný hudební žánr.

Můžete platit debetní/kreditní kartou on-line v našem rezervačním systému, nebo hotově přímo na lodi – přijímáme české koruny, eura i americké dolary.
Zahraničním klientům doporučujeme služby směnárny Exchange. Po předložení kupónu vám bude nabídnut VIP kurz.

Jednoduše nám zašlete email s žádostí o konkretní datum, čas a předpokládaný počet hostů.

Ano! Nahlédněte do našeho aktuálního seznamu restaurací: https://www.wineboat.cz/recommended_restaurants/